top of page

Ameriketiško stiliaus interjeras

2019, Vilnius

Objekto tipas

Svetainės kambarys

Laikotarpis

1 mėnesis

Vieta

Kalvarijų , Vilnius

Kvadratūra

18,2 м2

Suteiktos paslaugos

Stilius

Amerikietiškas, Klasikinis

living_room_02.jpg

Projekto užduotys ir apdailos medžiagos

Šio projekto užsakovė - meniškos sielos asmenybė turinti iškirtinį skonį. Ji labai tiksliai žinojo, ko nori ir mums buvo nesudėtinga jos norus paversti realybe.

Užduotis buvo sukurti klasikinio stiliaus interjerą su šiuolaikinio stiliaus detalėmis bei ryškiais akcentais. Kadangi klientei labai patiko klinkerio siena, todėl vienoje sienoje stengėmės naudoti kuo daugiau klinkerio fragmentų. Jie puikiai derėjo su klasikinio stiliaus dekoru.

Kitas dvi sienas mes nusprendėme apklijuoti smulkaus rašto tapetais, taip optiškai išplėsdami kambario erdvės pojūtį. Panašų sprendimą pritaikėme ir luboms, kadangi buvo nuspręsta vizualiai padidinti lubų aukštį. Šią užduotį įgyvendinome nudažydami
viršutinę sienų dalį tokia pačia spalva kaip ir lubos, o dažymo liniją atskyrėme dekoratyvine juostele. Pagrindinė sienų spalva - šilta geltonai kreminė.

Baldai ir apšvietimas

Atsvara klasikiniam stiliui šiame kambaryje tapo moderni baltos spalvos komoda be rankenėlių ir kojelių. Čia vietą atrado ir maži staliukai su šiuolaikiškais motyvais. Modernios klasikos stiliaus sofa ir krėslas taip pat puikiai papildė interjerą.

bottom of page