top of page

Industrionios stiliaus interjeras

2016, Maskva

Objekto tipas

Butas

Laikotarpis

4 mėnesiai

Vieta

Maskva, Rusija

Kvadratūra

37,7 m2

Stilius

Industrinis

kristina.jpg

Kristina Petrianina

"Veronika — labai talentinga dizainerė. Net pirmasis jos pasiūlytas buto rekonstrukcijos eskizas lūkesčius atitiko beveik 100%, būtent tai, ko norėjosi, išskyrus keletą smulkmenų.

Žodžiu, esame labai patenkinti, gyvename ir džiaugiamės gražia aplinka. Patys tikrai taip būtume nesugalvoję!”

4.png

Užsakovas ir užduotis

Projekto užsakovas – draugiškai bendraujanti jaunatviška mergina. Pagrindinė projekto užduotis – sukurti didelį ir jaukų svečių priimamąjį, suprojektuoti didelę svetainę ir patogų valgomąjį, kuriame maloniai laiką galėtų leisti 6ių žmonių kompanija.

7.png

Išplanavimo sprendimai

 

Pirminis buto išplanavimas buvo padalintas į dvi zonas, mes jį visiškai pakeitėme. Norėjome maksimaliai padidinti esamą erdvę, ir pilnai ją išnaudoti, tad buvo panaikinta siena, kuri skyrė virtuvę ir svetainę, ši erdvė tapo bendra visuma. Taip pat užsakovė
pageidavo atskiro miegamojo, todėl suprojektavome nedidelį kambarį, kuriame puikiai tilpo patogi lova. Vonios kambarys iš dviejų patalpų taip pat buvo sujungtas į vieną erdvę.

9.png

Apdailos medžiagos ir spalvų gama

Industrinis interjero stilius nusako didelę tekstūrų ir formų įvairovę. Svetainėje viena siena buvo apklijuota raudonomis klinkerio plytelėmis. Miegamajame ir koridoriuje taip pat panaudojome tas pačias klinkerio plyteles, tik baltos spalvos. Toks sprendimas priimtas tam, kad patalpos net ir be dienos šviesos išliktų šviesios ir suteiktų erdvės. Dominuojanti sienų spalva tapo šviesiai kreminė. Grindis visame bute dengėme betono tekstūros keramikinio granito plytelėmis. Vonios kambaryje taip pat vyrauja šviesūs atspalviai. Sienos buvo apklijuotos glazūruotomis plytelėmis metro. Grindis papuošėme šešiakampio formos plytelėmis, kurios sukūrė įdomų chaotišką paveikslą. O štai lubas pasirinkome dažyti tamsiai pilka spalva. Žinoma, nepamiršome ir balkono, kurio grindis klojome terasinėmis plytelėmis, o sienas nudažėme balta spalva.

8.png

Baldai

Pagrindiniai baldai buvo gaminami pagal užsakymą. Virtuvės baldų fasadams parinkome blizgią baltą spalvą su smėliniu atspalviu. Tokia pati spalva buvo parinkta ir baro stovui. Tiesa, baldo karkasui ir stalviršiui nusprendėme pridėti šilumos ir
parinkome medį. Kėdės – industrinės metalinės. Įdomu ir kiek netikėta, kad durys šiame interjere tapo išskirtiniu elementu: jų rėmas buvo gaminamas iš juodo metalo ir apklijuotas medžio lukštu. Beje, ant raudonos klinkerio sienos idealiai tiko rusų dizainerių sukurtos lentynėlės.

3.png

Apšvietimas

Visame bute buvo montuojami juodos spalvos lubiniai šviestuvai. Siekdami išskirti baro zoną, parinkome dekoratyvines lempas metaliniame karkase. Miegamajame sumontuotas akcentinis apšvietimas per visą sieną.
Vonioje be pagrindinio apšvietimo, buvo pasiūlytas ir sieninis šviestuvėlis šalia veidrodžio. Koridorius net be jokių papildomų apšvietimo sprendimų tapo šviesiu, tačiau norėdami suteikti dar daugiau šarmo, pakabinome masyvų veidrodį su mediniu rėmu ir apšvietimu.

bottom of page