top of page

Klasikinis interjeras Naujamiesti

2017, Vilnius

Objekto tipas

Butas

Laikotarpis

7 mėnesiai

Vieta

Naujamiestis, Vilnius

Kvadratūra

75 м2

Suteiktos paslaugos

Stilius

Klasikinis

8.jpg

Užsakovas ir užduotis

Šio projekto užsakovai - pora. Pagrindinė projekto užduotis buvo iš pagrindų perplanuoti ir atnaujinti būstą. Kadangi buvo pasirinktas klasikinis interjero stilius, mums reikėjo absoliučiai kitokių sprendimų kaip įdomiai perplanuoti šią erdvę.

13.jpg

Užsakovas ir užduotis

 

Šiame projekte buvo pilnai nugriautos svetainės pertvaros, kurios skyrė svetainę ir koridorių bei pertvara tarp svetainės ir virtuvės. Mūsų užduotis buvo padidinti virtuvę ir suprojektuoti itin erdvią valgomojo zoną, nes namuose dažnai lankydavosi svečiai. Taip pat teko ieškoti netradicinio svetainės išskirstymo į kelias erdves, kurios buvo atskirtos dekoratyvine pertvara. Svarbu buvo, kad pertvara neužgožtų ir neapsunkintų erdvės. Kitas buto pertvaras palikome be pakeitimų.

18.jpg

Apdailos medžiagos ir spalvų gama

Vyraujančiomis interjero spalvomis tapo balta ir tamsiai mėlyna. Svetainės sienos buvo papuoštos dekoratyvinėmis apdailos juostomis, dažytomis balta spalva. Visame bute buvo parinkti klasikinio stiliaus karnizai, grindjuostės ir net rozečių apdaila. Grindys – klasikinis eglute suformuotas parketas. Šiame interjere ne tik žaismingai kontrastavome su spalvomis, bet ir medžiagomis, sujungdami šiltą medį ir šaltą marmurą. Siekdami maksimaliai išplėsti erdvę, naudojome gausybę veidrodžių.

25.jpg

Baldai

Dauguma baldų šiam butui buvo gaminami pagal užsakymą. Miegamajame visa siena buvo skirta spintai. Darbo kabinetas kliento pageidavimu virto maža biblioteka, todėl visos sienos pasidengė knygų lentynomis.

36.jpg

Apšvietimas

Pagrindinį viso buto apšvietimą stengėmės kuo labiau paslėpti, tam tikslui labiausiai tiko įmontuojamas apšvietimas be rėmelių. O ryškiais akcentais tapo klasikinio stiliaus šviestuvai ir sieniniai šviestuvai.

29.jpg
bottom of page