top of page

Restorano interjero dizainas

2018, Vilnius

Objekto tipas

Restoranas

Laikotarpis

1 mėnesiai

Vieta

Vilnius

Kvadratūra

100 м2

Suteiktos paslaugos

Konkursas

Stilius

Minimalistinis, kitčas,

industrinis

5.jpg

Koncepto aprašymas


Pateikiamas penkių žvaigždučių viešbučio restorano ir baro interjero konceptas. Restorane naudojami stiliai: minimalizmas, kičas ir industrinio stiliaus motyvai. Dominuoja sultingos spalvos bei geometriniai žvilgsnį traukiantys akcentai. Restoranas padalytas į tris zonas. Pirmoji zona – su panoraminiais langais peizažų mėgėjams, antroji – baras, trečioji – atskira patalpa didesniam žmonių būriui. Taip pat restoranas turi atskirą WC zoną, visiškai derančią su viso interjero konceptu. Interjero idėjinis sprendimas – spalvų gamos bei tekstūros kontrastas.

4.jpg
7.jpg

AKSINTERIER. Blizgios įtempiamosios lubos panaudotos atskirame kambariuke ir WC zonoje. Pasirinkimą lėmė „veidrodžio“ efektas ir didelė atspalvių bei vaizdų gama.

BALTIJOS LIFTAI. Įėjus į restoraną iš dešinės pusės yra stiklinis liftas. Kylant į viršų, galima apžiūrėti patalpą iš viršaus. Modelio MP V liftas buvo pasirinktas dėl efektyvumo ir ekonomiškumo.

DOMUS LUMINA. Automatinis karnizas valdomas galingu varikliu, tačiau veikia itin tyliai. Pulteliu valdomas mechanizmas leis reguliuoti užuolaidas.

GAJA DECOR GROUP. Skandinaviškos samanos naudojamos WC sienelėje. Dekoratyvaus elemento pranašumas tas, kad jam nereikia tiesioginės saulės šviesos ir laistyti.

GROHE. Pasirinkta instaliacija ir klozetas „Grohe Rapid SL“. Gražus minimalistinis dizainas ir labai paprastas montavimas.

INTERJERO LINIJA. Pagrindinei zonai pasirinktos kiliminės plytelės „Cross Grain Form“ su PVC pagrindu. Restorano atskirame kambariuke parinktos „Spootlight LVT“ vinilinės dizaino grindys.

JUNG. Parinkta serija LS 990, galinti pasiūlyti galimybę rinktis iš daugybės spalvų. Projekte naudotos šios spalvos: „le rubis“, „rouge vermillon 31“, „bleu outremer foncé“.

LAUFEN. Įdomi ir prabangi minimalistinė kriauklė „Laufen by Kartell“. Ją papildė maišytuvas ir sidabrinės spalvos išskirtinis veidrodis.

MEX. Foniniam garsui parinktos kolonėlės EVID-S4.2. Plati garso sklaida užpildo visą restorano aplinką kokybišku skambesiu ir kuria jaukią atmosferą. Todėl itin tinka restoranui.

SAMSUNG. Sieninis kondicionierius „Wind-free“. Unikali aušinimo technologija „Wind-free Cooling“ efektyviai palaiko patogų vėsos lygį be nemalonaus šalto vėjo jausmo.

NIT. Prie vitrininių langų parinkti grindiniai konvektoriai „Kampmann“ apsaugos patalpą nuo šalto oro.

RB SOLUTIONS. Šviestuvas „Teleskopas“ – labai neįprastas interjero akcentas. Šviesos šaltinis – šviesos diodų (LED) juosta. Šviestuvas gerai įsikomponavo šiame neįprastame interjere.

1.jpg
bottom of page