top of page
03 (11).jpg

"Luxury" minimalistinis namo
interjeras

2021, Kalnėnai

Objekto tipas

Nuosavas namas

Laikotarpis

12 mėnesių

Vieta

Vilnius, Lietuva

Kvadratūra

226 m2

Suteiktos paslaugos

Pilnas interjero dizaino projektas, Autorinė priežiūra

01 (9).jpg

Užsakovas ir užduotis

Su džiaugsmu dalinamės dar vienu mūsų projektu – luxury minimalist stiliaus derinio namo interjeru. Šiame interjere dominuoja minimalizmas su prabangos priemaišomis.
Stengtasi sukurti estetiškai gaivius, jaukius namus, kuriuose vyrautų subtilūs prabangos akcentai. Erdvėje dominuoja ramių tonų paletė – balta, pilkšvi ir rusvi atspalviai. Šios spalvos namams suteikia jaukumo, pripildo harmonijos ir suteikia erdvės įspūdį. Užsakovui patinka pilka spalva  – ji ir pasirinkta kaip foninė. Interjere naudojama keletas ryškesnių akcentų – sodriai žalia ir bordinė. Šios spalvos atgaivina interjerą ir suteikia netikėtumo. Taip pat naudojami ryškūs kontrastai tarp spalvų, pavyzdžiui šviesios grindys, tamsios sienos ir t.t.

02 (9).jpg

Nors minimalistinio interjero estetikoje ypač svarbi spalvinė gama, tačiau pasirinktos medžiagos taip pat vaidina svarbų vaidmenį. 
Viena iš svarbių užduočių – neperkrauti patalpų dekoro elementais, bet tuo pačiu panaudoti kiek įmanoma daug skirtingų medžiagų. Šiame projekte naudojamos tokios medžiagos kaip medis, akmuo, stiklas, metalas, tapetai. Taip pat prabangios medžiagos, pavyzdžiui marmuras. Luxury įspūdžiui sustiprinti pasirinktos aukso spalvos detalės, kurios naudojamos rankenėlėms, šviestuvams ir kitiems akcentams puošti.
Nuo šio stiliaus neatsiejami neaukšti funkcionalūs baldai. Nors šiame 226 kv. m ploto name erdvės netrūksta, tačiau dideliais vitrininiais langais siekiama namus pripildyti natūralia šviesa.

28 (1).jpg
05 (10).jpg
07 (9).jpg
06 (8).jpg
10 (5).jpg
21 (3).jpg
19 (4).jpg
16 (3).jpg
18 (4).jpg
23 (3).jpg
22 (3).jpg
26 (1).jpg
31 (1).jpg
24 (2).jpg
25 (1).jpg
bottom of page