top of page

Minimalistinis interjeras

2017, Vilnius

Objekto tipas

Nuosavas namas

Laikotarpis

3 mėnesiai

Vieta

Pavilnys, Vilnius

Kvadratūra

72 м2

Suteiktos paslaugos

Stilius

Minimalistinis

48409588_10205340520310319_6289576857318

Kristina Abragimovič

"Greitai, kokybiškai, už adekvačius pinigus. Atidžiai išklauso kliento pageidavimus, atsiduoda darbui, padeda priimti teisingus sprendimus klientui abejojant. Likome patenkinti."

25.png

Užsakovas ir užduotis

Šeima su dviem vaikais ieškojo lengvo sprendimo, kaip pagyvinti ir skoningai dekoruoti namų interjerą, negadinant šviežiai nudažytų sienų.

30.png

Apdailos medžiagos ir spalvų gama

Šis projektas atkeliavo pas mus, kai namo išplanavimo sprendimai buvo priimti ir remonto darbai baigti. Užsakovės pageidavimas buvo be didelių išlaidų suteikti kūną jau suremontuotai aplinkai. Mūsų pasirinkimu tapo dekoratyviniai
medžio tašeliai, kuriuos buvo nesudėtinga tvirtinti prie sienų ir lubų. Tašeliai tapo jungiamuoju elementu keliose erdvėse: valgomajame, koridoriuje ir prieangyje. Padengti tamsiu beicu, jie tapo skaniu akcentu ant šviesių sienų.

Įdomu tai, kad miegamojo erdvėje mūsų laukė gerokai daugiau iššūkių nei valgomajame. Tikslas buvo sukurti kuo jaukesnę atmosferą miegamajame ir tam puikiai pasitarnavo sprendimas pastatyti papildomą gipso kartono sienelę aplink lovą. Lova atsidūrusi nišoje suteikė daugiau jaukumo. Užsakovei taip pat labai patiko dekoratyvinis tinkavimas su apvaliais ornamentais, o tai puikiai įsiliejo į bendrą miegamojo interjerą. Tiesa, norėdami išryškinti šį miegamojo akcentą sieną nudažėme tamsiai mėlyna spalva. Kampuose sumontuoti veidrodžiai vizualiai padidino kambarį.

IMG_7498.jpg

Baldai
 

Nors mes prie projekto prisijungėme, kai išplanavimas jau buvo patvirtintas, tačiau džiaugiamės, kad galėjome parinkti tinkamiausius baldus šiam interjerui. Taip pat kūrėme visą židinio zonos erdvę, o raudonos spalvos krėslas joje tapo kontrastinga detale. Dar daugiau, parinkome valgomojo baldus bei apšvietimą, o koridoriuje ir drabužinėje suprojektavome visus nestandartinius baldus. Miegamajame suprojektavome lovą ir naktines spinteles to pačio atspalvio kaip ir dekoratyviniai tašeliai.

31.png
bottom of page