top of page
10.jpg

Paslaugos

Konsultacijos

Teikiame konsultacijas visais interjero dizaino klausimais. Konsultuojame susitikus studijoje, užsakovo patalpose ar video skambučio metu.  Jeigu iškilo klausimų, atsidūrėte sudėtingoje situacijoje ar tiesiog reikia patarimo, mielai Jums padėsime!

Stilistinis koliažas

Atsižvelgiant į biudžetą, siūlome stilistinius sprendimus – parenkame tinkamus spalvų ir medžiagų derinius, baldus, šviestuvus bei kitus dekoro elementus. 

3D vizualizacijos

Remiantis konkrečiu projektu, atliekame 3D vizualizacijas

360° vizualizacija su VR akiniais

Kuriame 360° vizualizaciją su virtualios realybes akiniais. Tai puikus šansas pasisukioti ir pamatyti savo akimis Jūsų būsimą namų interjerą. 

Techniniai brėžiniai

Sukuriame ergonomišką ir patogų baldų išdėstymo planą; racionaliai suplanuojame elektros išvedžiojimų, apšvietimo, santechnikos ir šildymo prietaisų išdėstymą; pateikiame grindų, lubų, plytelių išklotinę bei visus kitus reikalingus brėžinius sprendimų įgyvendinimui.

Autorinė priežiūra

Vykstame į objektą, bendradarbiaujame su meistrais bei baldų gamybos įmonėmis siekdami užtikrinti, kad visi darbai būtų atliekami nenukrypstant nuo parengto interjero dizaino projekto.

Projekto vadovas

Tai specialistas, kuris užtikrina, kad būsto įrengimo ar atnaujinimo planai būtų įgyvendinami sklandžiai, koordinuoja objekto dalyvius, organizuoja darbus. Bendrauja su tiekėjais perkant, ruošiant ir tikrinant sąskaitas faktūras. Taip pat priima ir tikrina atkeliavusias medžiagas, pasirūpina nekokybiškų prekių keitimu ar padeda surasti alternatyvas, jeigu projektui reikalingų prekių daugiau negamina ar jų pristatymas užtrunka pernelyg ilgai.

Interjero dekoravimas

Dekoruojame naują arba atnaujiname seną interjerą. Parenkame ar padedame išsirinkti medžiagas, spalvų derinius, baldus, šviestuvus, užuolaidas ir visas kitas dekoro priemones. 

bottom of page