top of page

Baltai pilka klasika

2017, Vilnius

Objekto tipas

Nuosavas namas

Laikotarpis

7 mėnesiai

Vieta

Šv. Antano kvartalas,

Vilnius

Kvadratūra

172 м2

Suteiktos paslaugos

Pilnas interjero dizainas, Autorinė piežiūra

Stilius

Klasika

01.jpg
02.jpg

Užsakovas ir užduotis

Šio projekto užsakovas – išskirtinė asmenybė. Šis žmogus pageidavo, kad namai taptų ne tik poilsio oaze bet ir pilnaverte darbo erdve. Tad gavome užduotį sukurti jaukų, bet tuo pačiu išlaikytą ir griežto stiliaus interjerą.

03.jpg

Išplanavimo sprendimai

Išplanavimo beveik nekeitėme, palikome taip kaip buvo numatyta architektūriniame projekte. 

Apdailos medžiagos ir spalvų gama

Klasikinis interjeras apibrėžia aiškias taisykles ir išskirtinę medžiagų kokybę, todėl teko itin kruopščiai rinkti ir derinti ne tik pagrindines medžiagas, bet net ir mažiausius akcentus. Daugeliui sienų tapetus parinkome su įvairiausiais raštais. Koridoriuje ir
darbo kabinete sienas nusprendėme papuošti klasikinio stiliaus dekoratyvinėmis juostelėmis. Grindų dangai klojome natūralaus medžio parketlentes. Koridoriuje parinkome labai blizgias marmuro plyteles, kurias klojome klasikiniu raštu. Vonios kambariuose taip pat vyrauja klasikinio stiliaus plytelės iš marmuro. Esminės projekto spalvos – smėlinė ir tamsiai pilka. O violetinė baklažano spalva tapo akcentu šiame projekte. Židinį dekoravome natūraliu marmuru. Taip pat didelį dėmesį skyrėme gobelenams ir užuolaidoms, nes jie šiame interjere tapo ne akcentais, o esminėmis interjero dekoracijomis.

05.jpg

Baldai

Šiame projekte buvo pageidaujama daug vietų laikyti įvairiems daiktams. Prieškambaryje įrengta drabužinė viršutiniams drabužiams, miegamajame atskira drabužinė skirta tik namo šeimininkui. Koridoriuje, kuris veda į virtuvę, sumontuota
sieninė spinta. Darbo kabinete baltos lentynos knygoms. Visas interjeras tapo labai šviesiu, bet norėjosi dar daugiau išplėsti erdvę, todėl naudojome daug veidrodžių. Visi baldai buvo gaminami pagal užsakymą.

18.jpg

Apšvietimas

Pagrindiniam apšvietimui panaudojome taškinį apšvietimą montuojama į lubas, o ypatingu apšvietimo akcentu tapo trys  šskirtinio grožio šviestuvai: židinio zonoje, minkštųjų baldų erdvėje ir valgomajame. Taip pat visame name daug sieninių ir paveikslams skirtų šviestuvų. Dar vienas išraiškingas akcentas koridoriuje - vitražas su įmontuotu apšvietimu.

12.png
bottom of page