Retro stiliaus interjeras

2017, Vilnius

Objekto tipas

Būtas

Kvadratūra

67,8 m2

Laikotarpis

5 mėnesiai

Suteiktos paslaugos

Idėjos vizualizacija, Autorinė priežiūra

Vieta

Antakalnis, Vilnius

Stilius

Retro

Marina Gatijatullina

"Į dizainerę Veroniką mes kreipėmės norėdami pagerinti ir pagražinti jau esamą seną interjerą. Mūsų bendradarbiavimo eigoje ji buvo labai dėmesinga visiems mūsų poreikiams ir galimybėms ir užrekomendavo savę kaip jauna entuziastinga dizainerį- profesionalą. Tikrai mielai visiems ją rekomenduotume!"

Užsakovas ir užduotis

Šio projekto užsakovai- trijų asmenų šeima. Projekto užduotis- pilnai atnaujinti tris pagrindinius kambarius: svetainę, miegamąjį ir darbo kabinetą. Taip pat išpildėme vieną iš svarbiausių užsakovų norų – priderinti interjerą prie vintažinių baldų.

Išplanavimo sprendimai ir spalvų gama

 

Pertvarų negriovėme ir nekeitėme apšvietimo prijungimo taškų, teko visiškai prisiderinti prie esamo elektros išplanavimo. Kadangi virtuvės užsakovai keisti nenorėjo, o virtuvė ir svetainė sujungtos į bendrą erdvę, todėl teko jas apjungti ir atitinkama spalvų gama.

25.jpg

Baldai

Visus baldus išskyrus vintažinius, rinkome mes. Žalia svetainės sofa, du foteliai, vienas iš jų odinis, puikiai papildė interjerą. Odą taip pat įtraukėme ir į miegamojo erdvę. Lova buvo pagaminta iš tamsios odos. Esant itin griežtai apribotam biudžetui, kituose kambariuose ieškojome pigesnių, bet ne prastų sprendimų. Gera išeitimi tapo dalis baldų iš IKEA parduotuvės, jie gerai įsiliejo į bendrą dizainą ir tarsi ištirpo sodriame interjere.

Apšvietimas

Apšvietimą parinkome pagal esančias prijungimo galimybes. Svetainėje pakabinome šviestuvą, kuris iš vienos pusės ryškiai spindėjo, o iš kitos pusės atrodė labai lengvas ir permatomas, nes šviestuvo elementai pagaminti iš stiklo. Miegamajame kiek pakeitėme sieninių šviestuvėlių išdėstymą, juos virš lovos ant sienos sukabindami vienodu atstumu. Čia taip pat puikiai tiko
nedidelis lubinis šviestuvas.