top of page

Grožio salonas "Atelie"

2016, Vilnius

Objekto tipas

Visuomeninis 

Laikotarpis

3 mėnesiai

Vieta

Paplaujos g., Vilnius

Kvadratūra

84 м2

Suteiktos paslaugos

Dalinis interjero dizaino projektas

Stilius

Industrinis, klasikinis

renata.jpg

Renata Savičienė

"Mums reikėjo greitai atlikti remontą ir atnaujinti interjerą be didelių
rekonstrukcijų. Veronika pasiūlė daug originalių sprendimų per trumpą laiką.
Greitai ir kokybiškai!"

batch_DAVY6246.jpg

Užsakovas ir užduotis

Į mus kreipėsi klientė su prašymu atnaujinti esantį interjerą, kadangi įsigytos patalpos jau buvo įrengtos. Mūsų užduotis buvo pritaikyti esamą erdvę grožio salono veiklai. Kadangi salono veikla buvo orientuota į aukštesnių pajamų klientus, interjeras
taip pat turėjo atspindėti aukštą lygį.

batch_DAVY6253-2.jpg

Išplanavimo sprendimai

Kadangi elektra ir santechnika jau buvo išvedžiota, teko ieškoti sprendimų, kurie geriausiai tiko esamam išplanavimui. Reikėjo įrengti dvi kirpėjų darbo vietas ir kirpyklos plovyklos vietą. Mes pakeitėme klientų kirpimo vietų lokacijas, perkėlėme rozetes ir taip atsirado jaukus laukiamasis.

batch_DAVY6262.jpg

Apdailos medžiagos ir spalvų gama

Įsigytas salonas buvo nudažytas tamsiai pilkais tonais dėl to atrodė ne itin patraukliai - tamsus ir vizualiai mažas. Mes nusprendėme šią situaciją pakeisti kardinaliai, visos tamsios betonines plytelės nuo sienų buvo nuluptos, o visas salonas perdažytas šilta kremine spalva. Blokai, atskiriantys patalpas išvis nebuvo dažyti, tad juos nusprendėme padengti baltos spalvos dekoratyviniu tinku.

batch_DAVY6247.jpg
batch_DAVY6270.jpg

Baldai
 

Baldai buvo užsakyti iš specializuotų tiekėjų. Kėdės grožio salono klientams buvo parinktos odinės smėlinės spalvos, o plovyklai skirtas krėslas tamsiai rudos spalvos. Kadangi reikėjo sukurti prabangaus salono įvaizdį, todėl pridėjome keletą klasikinio stiliaus detalių, kurios puikiai derėjo ant betoninio paviršiaus tekstūros. Laukiamajame buvo išrinkta klasikinio stiliaus sofa su išraiškingomis kojelėmis. Stiklinis žurnalinis staliukas su sendintu metaliniu karkasu ir veidrodis su masyviais klasikinio stiliaus rėmeliais puikiai papildė prabangios klasikos stilių.

batch_DAVY6301.jpg

Apšvietimas

Rinkdami pagrindinį apšvietimą, labai rimtai svarstėme galimus variantus, nes kirpykla reikalauja labai gero apšvietimo, kad nekristų jokie šešėliai, o spalvos atrodytų tokios kokios yra dienos šviesoje. Todėl mes rinkomės itin kokybiškų LED juostų lubinį
apšvietimą. Taip pat nepamiršome ir dekoratyvinio apšvietimo. Salone yra didelis vitrininis langas, todėl nusprendėme jį išnaudoti ir pakabinome tris išraiškingus klasikinio stiliaus šviestuvus, kurie sukuria vizualiai estetišką vaizdą iš išorės.

bottom of page