04 (8).jpg

Skandinaviško minimalizmo interjeras

2021, Vilnius

Objekto tipas

Kotedžas

Kvadratūra

100 m2

Laikotarpis

6 mėnesiai

Vieta

Vilnius, Lietuva

Užsakovas ir užduotis


Šis skandinaviško stiliaus interjeras stebinantis ir nebijantis naujovių. Viena iš svarbiausių mums patikėtų užduočių – pagyvinti namus kontrastais. 

Neabejotinai, pirmame plane atsiduria spalvų paletė. Galime pastebėti, kad šviesių ir švelnių spalvų tonai kontrastuoja su itin sodriais spalvų akcentais – žalia, garstyčių ir juoda. Su šiomis spalvomis namai niekada nebus nuobodūs! Stengtasi sukurti estetiškai švarią, subtiliai elegantišką, tačiau jaukią ir šiltą namų erdvę, kurioje būtų gera ilsėtis ir mėgautis laisvalaikiu kartu su visa šeima.

21_k (1).jpg

Naudojamas kelių medžiagų derinys: klinkeris, plytelės, tapetai, stiklas ir mediena. Natūralios medžiagos yra neatsiejamos nuo minimalizmo kaip ir erdvėje pritaikyti neaukšti ir funkcionalūs baldai.
Svarbus akcentas – stiklo pertvaros. Jomis stengtasi atskirti svetainės ir darbo funkcines zonas bei vizualiai padidinti erdvę.  Be to, stiklo akcentais bei dideliais vitrininiais langais siekiama namus pripildyti natūralia šviesa.
Lengva pastebėti, kad interjeras neperkraunamas dekoro elementais. Erdvėje įkomponuota tik tie baldai ir detalės, kurie yra naudojami ir funkcionalūs.