top of page

Skandinaviškas interjeras

2017, Vilnius

Objekto tipas

Kotedžas

Laikotarpis

5 mėnesiai

Vieta

Kalnėnai, Vilnius

Kvadratūra

110 м2

Stilius

Skandinavija

48.jpg

Užsakovas ir užduotis

Šio projekto užsakovai- jauna šeima auginanti vieną vaiką. Renkantis stilių, ilgų diskusijų nebuvo, iš karto nuspręsta rinktis skandinavišką stilių. Daug šviesių spalvų, natūralios medžiagos, lengvumo pojūtis ir maksimaliai išnaudota erdvė. Projekte panaudojome daug pilkų atspalvių. Kurdami kontrastą naudojome medį, gyvybingumo suteikė jūros spalvos, o žaismingumo pridėjo šiuolaikiški raštai.

40.jpg

Išplanavimo sprendimai

 

Pagrindinė užduotis interjere buvo išlaikyti vientisumo pojūtį, tačiau kartu erdvę išskirstyti į atskiras zonas. Pirmojo aukšto stengėmės neapkrauti pertvaromis, net laiptus suformavome kiek įmanoma lengvesnius, tam puikiai tiko sraigtinio tipo laiptai. O štai antrajame aukšte buvo suprojektuota daug kambarių, nes klientai be miegamojo, pageidavo atskiros drabužinės, vonios kambario, atskiros vaikiškos vonios ir dar dviejų kambarių vaikams.

Apdailos medžiagos ir spalvų gama

Vieningai visumai sukurti pirmajame aukšte visur naudojome baltą spalvą, o interjerui pagyvinti vieną sieną
nusprendėme dažyti jūros spalva. Grindys iš keramikinio granito su medžio imitacija. Svetainės zona atskirta siena, kuri padengta ta pačia danga kaip ir grindys. Virtuvėje vyrauja balta spalva, kontrastuojant su medžio elementais, o ornamentinių plytelių mozaiką suteikė harmoningos žaismės. Miegamajame ir drabužinėje panaudota kiliminė grindų danga, o
likusiuose kambariuose laminatas.

45.png
58.jpg

Baldai
 

Koridoriuje suplanavome sieninę spintą daiktams laikyti. Virtuvės baldai projektuoti pagal IKEA standartą. Drabužinėje taip pat panaudota IKEA drabužių laikymo sistema, o visi miegamojo baldai buvo gaminami pagal užsakymą.

47.jpg

Apšvietimas
 

Interjere buvo panaudoti trys apšvietimo tipai. Netiesioginis, tikslinis ir dekoratyvinis. Netiesioginiam (pagrindiniam)
apšvietimui panaudojome įmontuojamus LED šviestuvus visose patalpose. Tikslinis apšvietimas buvo sumontuotas virš valgomojo stalo ir vonios kambariuose virš veidrodžių, o dekoratyvinis virš baro stovo.

51.jpg
bottom of page