02 (4).jpg

Nedidelis Butas Senamiestyje

2020, Vilnius

Objekto tipas

Butas

Kvadratūra

49 m2

Laikotarpis

4 mėnesiai

Vieta

Vilnius, Lietuva

06 (4).jpg

Užsakovas ir užduotis

Tai skandinaviško ir mid-century modern stiliaus nedidelis 3 kambarių butas, per kurio langus atsiveria visų geidžiama Senamiesčio, Užupio ir raudonųjų stogų panorama. Tai nedidelio ploto buto projektas, tad buvo stengiamasi erdvę suplanuoti racionaliai bei interjere panaudoti vizualiai erdvę didinančias ir šviesos suteikiančias detales.

Webp.net-gifmaker.gif

Pirmajame kambaryje suplanuotas salionas bei virtuvė. Antrajame - miegamasis, o trečiajame įrengtas vaikų kambarys. Kvapą gniaužianti Senamiesčio panorama atsiveria pro miegamojo langus. Tad mums teko išties nelengva užduotis - surasti sprendimą, kuris neleistų, šio naustabaus vaizdo “uždaryti” vien tik miegamajame. Taigi, buvo nuspręsta naudoti ne standartines duris, o stiklo-metalo pertvarą, per kurią galima matyti vaizdą ir esant svetainėje.

01 (4).jpg
07 (2).jpg

Naudojamas dviejų stilių duetas - skandinaviškas bei mid-century modern. Šių stilių dėka, interjeras tampa itin lengvas, natūralus, šviesus, gaivus, tačiau tuo pat metu savyje išlaiko ir minimalias rafinuotumo užuominas.
Galime pastebėti, kad šiame interjere naudojama itin šviesių spalvų paletė, vidus neperkraunamas daiktais, baldai neaukšti bei funkcionalūs, naudojami medienos akcentai. Pasirinktame stiliuje svarbiausia - šeimininkų patogumas bei jaukumo pojūtis.

08 (1).jpg
09 (1).jpg
12.jpg
11.jpg
13_edited.jpg