top of page

Sporto salė "Turbofit"

2017, Vilnius

Objekto tipas

Visuomeninis 

Laikotarpis

5 mėnesiai

Vieta

Sporto g., Vilnius

Kvadratūra

86,8

Stilius

Industrinis, minimalistinis

sporto g-11.jpg

Užsakovas ir užduotis


TURBOFIT - tai inovatyvus sporto klubas, kuriame susijungia naujų technologijų ir mokslo pasauliai. Tai erdvė, kuri išskirtinai sukurta sporto ir relaksacijos sesijoms poromis ir individualiems užsiėmimas su treneriu. Dizaino kūrybos procese metėm sau iššūkį ir išsikėlėm uždavinius:
– Sukurti modernų dizainą, kuris pritrauktų lankytojus, vertinančius išskirtinumą irsutinkančius mokėti už paslaugas daugiau nei vidutinė rinkos vertė.
– Perteikti siūlomų treniruočių įvairiapusiškumą ir treniruočių įrangos privalumusužsiėmimo metu.
– Paversti TURBOFIT naujų technologijų erdve.
– Kurti raminančią ir išskirtinai jaukią aplinką lankytojams, kurie stresuoja akistatoje sunaujomis technologijomis. Atpalaidavimo patirtys.

sporto g-14.jpg

Mūsų prielaida buvo, kad klientai būtų atviri modernaus dizaino sprendimams. Mes visi žinom, kad laidų gausybė, naujos technologijos ir akistata su jomis, daugelį žmonių verčia jaustis nejaukiai. Siekiant išvengti šių pojūčių, mes sukūrėme atmosferą be blaškymosi, kurioje žmonės galėtų atsipalaiduoti ir pilnai pajusti sporto klubo paslaugumą ir teikiamą naudą. Dėl šios priežasties naudojome neutralius žaliavinio betono atspalvius dideliuose sienų plotuoseir baltos bei pilkos spalvos baldus. Vandens mėlynumo spalvos detalės sienas jungiančioseerdvėse akcentuoja “brand”o vizualinį identitetą. O grindims parinktos medžio atspalviųgranitinės grindys, ne tik suteikia šilumos ir jaukumo jausmą, bet yra ilgaamžės ir lengvaiprižiūrimos. Vaikai jausis saugiauKitaip nei įprastinis sporto klubas, TurboFit treniruočių trukmė yra tik 20 minučių. Mes sukūrėme vaikų priežiūros ir žaidimų erdvę, kurioje sportuojantys tėveliai galės saugiai paliktisavo atžalas.

sporto g-16.jpg
sporto g-20.jpg
bottom of page