04 (5).jpg

Senos statybos Butas Naujamiestyje

2020, Vilnius

Objekto tipas

Butas

Kvadratūra

69 m2

Laikotarpis

6 mėnesiai

Suteiktos paslaugos

Pilnas interjero dizaino projektas, Autorinė priežiūra

Vieta

Vilnius, Lietuva

01 (6).jpg

Užsakovas ir užduotis

Dalinamės vienu iš mūsų nestandartinių projektų - tai visiškai perplanuotas senos statybos butas. Viena iš pagrindinių užduočių buvo išlaikyti autentišką išvaizdą. Stengiamės grąžinti 60 metų parketą, nuimti gipso kartono lubas ir paversti jas 3 metrų aukščio lubomis. Taip pat buvo restauruotas ir atnaujintas lubinis dekoras.  

03 (6).jpg

Lubos nuspręsta dažyti juoda spalva ir tokiu būdu ne tik kad pakelti jas vizualiai, bet ir paslėpti visus lubų nelygumus. 
Pasirinkta spalvų paletė bei dekoras lengvai išduoda, kad tai yra boho bei industrinio stiliaus derinys. Boho stiliaus sienų apdailai naudojamos, augalų motyvais papuoštos, plytelės ir tapetai. Sienoms naudojamos autentiškos paties namo plytos, kurios sustiprina urbanistinės atmosferos įspūdį, o štai kaip minimalus akcentas įtraukiama margų tapetų siena. Į interjerą įkomponuota keletas ryškesnių dekoro elementų - plakatai, pagalvėlės ir kiti aksesuarai. Pasirinktas toks tonų derinys neleis įsivyrauti monotonijai.

05 (6).jpg
06 (6).jpg

Šis projektas išskirtinis, tad nusprendėme Jums parodyti šio projekto įgyvendinimą nuo jo sukūrimo, statybos darbų iki baldų pirkimo ir viso įgyvendinimo. Visa darbų eiga bus filmuojama ir talpinama Youtube bei Instagram socialiniuose tinkluose. Tad nepraleiskite progos pamatyti, kaip apleistas butas virsta stilinga ir šiuolaikiška erdve!

07 (4).jpg
09 (3).jpg
08 (3).jpg
11 (2).jpg
10 (2).jpg
12 (2).jpg
16 (1).jpg
15 (1).jpg